Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wolna Szkoła, ul. Pelikanów 23/25, 02-843 Warszawa (KRS: 0000472579).

 • Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Waszych danych osobowych?
 • Napisz do wyznaczonego przez nas inspektora danych osobowych: ido@wolnaszkola.org.pl. Adres pocztowy: Inspektor Danych Osobowych, Fundacja Wolna Szkoła, ul. Pelikanów 23/25, 02-843 Warszawa.

 • Skąd mamy Wasze dane?
 • Otrzymaliśmy je od Ciebie w związku z Twoim zainteresowaniem lub uczestnictwem w projekcie Wolna Szkoła Demokratyczna, który prowadzi Fundacja Wolna Szkoła.

 • Dlaczego i na jakiej podstawie dane są przetwarzane?
 • Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Dane osobowe są przetwarzane przede wszystkim w celu przeprowadzenia rekrutacji do projektu oraz wykonania umowy o współpracy i zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, opiekunom i innym członkom społeczności, a także w celu zapewnienia prawidłowego działania Fundacji w ramach działalności pożytku publicznego (co stanowi usprawiedliwiony interes prawny Administratora).
  Do przechowywania części danych jesteśmy zobowiązani przepisami prawa (np. umowy cywilno-prawne). Część danych jest przetwarzana na wypadek ewentualnych sporów dot. umowy czy kontroli uprawnionych organów (np. kontroli podatkowej, MEN, etc.).

 • Komu możemy przekazać dane?
 • Dane możemy przekazać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, podwykonawcom naszych usług oraz organom publicznym uprawnionym do ich uzyskania na podstawie określonych przepisów (np. MEN, w przypadku istnienia wyraźnej podstawy prawnej).

 • Jak długo dane będą przechowywane?
 • Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla zrealizowania danego celu. Ze względu na terminy przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy, dane będą przechowane przez okres przedawnienia wskazany w kodeksie cywilnym.

 • Jakie masz prawa?
 • Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych swoich i Twojego dziecka, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody, masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Możesz również wnieść skargę do organu nadzorczego.

Preferencje plików cookies

Inne

Inne pliki cookie to te, które są analizowane i nie zostały jeszcze przypisane do żadnej z kategorii.

Niezbędne

Niezbędne
Niezbędne pliki cookie są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Te pliki cookie zapewniają działanie podstawowych funkcji i zabezpieczeń witryny. Anonimowo.

Reklamowe

Reklamowe pliki cookie są stosowane, by wyświetlać użytkownikom odpowiednie reklamy i kampanie marketingowe. Te pliki śledzą użytkowników na stronach i zbierają informacje w celu dostarczania dostosowanych reklam.

Analityczne

Analityczne pliki cookie są stosowane, by zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną internetową. Te pliki pomagają zbierać informacje o wskaźnikach dot. liczby odwiedzających, współczynniku odrzuceń, źródle ruchu itp.

Funkcjonalne

Niezbędne
Funkcjonalne pliki cookie wspierają niektóre funkcje tj. udostępnianie zawartości strony w mediach społecznościowych, zbieranie informacji zwrotnych i inne funkcjonalności podmiotów trzecich.

Wydajnościowe

Wydajnościowe pliki cookie pomagają zrozumieć i analizować kluczowe wskaźniki wydajności strony, co pomaga zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników.