Lokalizacja Pelikanów 23/25 zamknięta do zakończenia prac modernizacyjnych

Lokalizacja Pelikanów 23/25 zamknięta do zakończenia prac modernizacyjnych

Lokalizacja Pelikanów 23/25 zamknięta do zakończenia prac modernizacyjnych

Plan zajęć dla klasy 6

Godziny

8:00 - 9:00
9:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00

Poniedziałek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
WSPÓLNE SPRAWY
WSPÓLNE SPRAWY
MEDYTACJE Z GOSIĄ
ART DIANA
OBIAD
ART DIANA
CHODOR KUGLARSTWO I DJ
ART DIANA
CHODOR KUGLARSTWO I DJ

Wtorek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
POLSKI 6 (II)
POLSKI 6 (II)
MEDYTACJE Z GOSIĄ
OBIAD
TRENING PISANIA (III)
PLASTYCZNE Gosia
TRENING PISANIA (III)
PLASTYCZNE Gosia
KADROWE
KADROWE

Środa

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
PROGRAMOWANIE (9:45-10:45)
HISZPAŃSKI 1 (II)
DYŻUR Alina K.
INFORMATYKA 6 (II)
OBIAD
INFORMATYKA 6 (II)
RPG ANARI
RPG ANARI

Czwartek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
PROGRAMOWANIE (9:45-10:45)
HISZPAŃSKI 0 (II)
ANGIELSKI 1 (I)
MEDYTACJE Z GOSIĄ
OBIAD
HISTORIA 6 (II)
ROSYJSKI (III)
DYŻUR Łukasz, Łukasz, Magda

Piątek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
NIEMIECKI (III)
HISZPAŃSKI 0 (II)
PLASTYCZNE Gosia
HISZPAŃSKI 1 (II)
PLASTYCZNE Gosia
OBIAD

Plan zajęć dla klasy 7

Godziny

8:00 - 9:00
9:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00

Poniedziałek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
WSPÓLNE SPRAWY
WSPÓLNE SPRAWY
MEDYTACJE Z GOSIĄ
ART DIANA
OBIAD
ART DIANA
CHODOR KUGLARSTWO I DJ
ART DIANA
CHODOR KUGLARSTWO I DJ

Wtorek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
MEDYTACJE Z GOSIĄ
OBIAD
TRENING PISANIA (III)
PLASTYCZNE Gosia
TRENING PISANIA (III)
PLASTYCZNE Gosia
KADROWE
KADROWE

Środa

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
PROGRAMOWANIE 9:45-10:45
HISZPAŃSKI 1 (II)
DYŻUR Alina K.
OBIAD
BIOLOGIA 7 (III)
BIOLOGIA 7 (III)
RPG ANARI
RPG ANARI

Czwartek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
PROGRAMOWANIE 9:45-10:45
HISZPAŃSKI 0 (II)
MATEMATYKA EXTRA (III)
MEDYTACJE Z GOSIĄ
OBIAD
ROSYJSKI (III)
DYŻUR Łukasz, Łukasz, Magda

Piątek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
NIEMIECKI (III)
HISZPAŃSKI 0 (II)
PLASTYCZNE GOSIA
HISZPAŃSKI 1 (II)
PLASTYCZNE GOSIA
HISTORIA 7 (III)
OBIAD
INFORMATYKA 7 (III)
CHEMIA 7 (III) gdy skończy się infa
INFORMATYKA 7 (III)
CHEMIA 7 (III) gdy skończy się infa

Plan zajęć dla klasy 8

Godziny

8:00 - 9:00
9:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00

Poniedziałek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
WSPÓLNE SPRAWY
WSPÓLNE SPRAWY
MEDYTACJE Z GOSIĄ
ART DIANA
OBIAD
ART DIANA
CHODOR KUGLARSTWO I DJ
ART DIANA
CHODOR KUGLARSTWO I DJ

Wtorek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
MEDYTACJE Z GOSIĄ
OBIAD
KADROWE
KADROWE

Środa

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
PROGRAMOWANIE 9:45-10:45
HISZPAŃSKI 1 (II)
DYŻUR Alina K
BIOLOGIA 8 (II)
BIOLOGIA 8 (II)
OBIAD
RPG ANARI
RPG ANARI

Czwartek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
PROGRAMOWANIE 9:45-10:45
HISZPAŃSKI 0 (II)
HISTORIA 8
MEDYTACJE Z GOSIĄ
OBIAD
ROSYJSKI (III)
DYŻUR Łukasz, Łukasz, Magda

Piątek

CRAZY KITCHEN
SZAMANKO Z PLUSEM
NIEMIECKI (III)
HISZPAŃSKI 0 (II)
PLASTYCZNE GOSIA
HISZPAŃSKI 1 (II)
PLASTYCZNE GOSIA
OBIAD
HISTORIA 8 (I)
TUTORING 8

Plan miesiąca