Nasz zespół

Kim jesteśmy?
Wolną Szkołę Demokratyczną na Ursynowie prowadzi Fundacja Wolna Szkoła.
Zarząd Fundacji:

  • Dominik Granada, Prezes
  • Kacper Woźniak, Wiceprezes
Rada Programowa:

  • Margo Bruins, De Ruimte Democratic School z Holandii.
  • Emilia Kulpa-Nowak
  • Anna Kupisz
  • Joanna Łukaszewicz-Bernady
  • Joanna Pieczkowska
  • Marcin Żelazek

Poznaj nas
Nasz zespół

Poznaj nas

Opiekunowie grupy przedszkolnej

Veranika Ivanouskaya

Veranika Ivanouskaya

opiekuje się najmłodszymi dziećmi

Ukończyłam pedagogikę na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym. Poszerzałam swoje kwalifikacje na Uniwersytecie Wychowania Fizycznego oraz w Polskim Towarzystwie Hipoterapeutycznym.

Dowiedz się więcej

Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i rodzicami, m. in. warsztaty prowadzone przez Stowarzyszenie Montessori Bez Granic. Mam siedmioletnie doświadczenie w grupowej i indywidualnej pracy z dziećmi, w szczególności niepełnosprawnymi. W Wolnej Szkole wybrałam pracę z grupą przedszkolną, którą zaczęłam w 2018 roku. Współpraca z dziećmi w szkole demokratycznej odpowiada temu, jak postrzegam edukację, budowanie relacji i świat w całości. Moje zainteresowania to jazda konna, podróże rowerowe oraz dobre kino.

Kasia Bakuła

Kasia Bakuła

opiekuje się najmłodszymi dziećmi

Pracuję w Wolnej Szkole od 2017 roku. Wcześniej moje życie zajmowały głównie studia (dużo pedagogiki, trochę slawistyki) i harcerstwo (w którym ciągle działam na tyle, na ile mogę).

Dowiedz się więcej

Jestem miłośniczką lasu – jak ostatnio obliczyłam, spędziłam w nim co najmniej półtora roku z całego mojego życia. Lubię też koty (tak bardzo, że jednego mam na skórze) oraz własne żarty, które poza mną bawią tylko koneserów. Dużo myślę o podróżach i filmach, które zobaczyłam lub chcę zobaczyć. Mam wypracowany codzienny harmonogram zajęć z dziećmi. Zakłada on dużo swobody, ale też stałość proponowanych rodzajów aktywności. To co się nie zmienia, to że dużo z dziećmi rozmawiam i czytam im książki. Staram się tworzyć warunki do tego, by dzieci mogły uczyć się umiejętności manualnych potrzebnych później do pisania – malujemy, lepimy, korzystamy z pracowni technicznej. Codzienne tworzę improwizowane przedstawienia teatralne. Wspólnie wymyślamy podkład muzyczny, dialogi, scenariusz, scenografię i kostiumy. Zdarza się, że podobny scenariusz odgrywany jest przez kilka dni a czasem codziennie wystawiamy co innego. Prowadzę z dziećmi różne projekty badawcze takie jak: “pociągi”, “woda” i “aparaty fotograficzne”, w których dzieci same przechodzą proces od zaciekawienia i stawiania hipotez poprzez eksperymenty i obserwacje do publikacji wyników.

Kacper Woźniak

Kacper Woźniak

członek zarządu

Jestem absolwentem 2 SLO, magistrem psychologii. Skończyłem studia trenerskie a także szkolenie u Lilian Katz z prowadzenia zajęć metodą projektów badawczych. Praca z dziećmi od zawsze jest moją pasją, już jako licealista uczyłem przedszkolaki języka angielskiego.

Dowiedz się więcej

Potem byłem wychowawcą w przedszkolu i w szkole. Mam doświadczenie w pracy z nastolatkami – uczyłem ich, jak mogą rozwiązywać konflikty i przeciwdziałać przemocy. Od 2013 współprowadzę Wolną Szkołę – staram się budować miejsce, w którym dzieci mogą się swobodnie rozwijać w atmosferze wolności i szacunku dla drugiego człowieka. Z przyjemnością obserwuję, jak dzieci zapalają się do działania, jak są kreatywne i jak wiele satysfakcji daje im to, że coś odkrywają, jak są ciekawe świata i ludzi. Mam poczucie, że towarzyszę pionierom w odkrywaniu nowych, fascynujących lądów. Do tej pory w szkole realizowałem wraz z uczniami przedstawienia, budowałem różne maszyny i konstrukcje np. foto-budki lęgowe dla ptaków, organizowałem wyprawy na hulajnogach w miasto lub na żaglach po Zalewie Zegrzyńskim. Lubię eksperymenty naukowe i gry strategiczne. Uwielbiam wymyślać wyzwania, którym sprostać może tylko zgrany zespół. Od sześciu lat jestem szczęśliwym ojcem dwójki synów

Opiekunowie grupy szkolnej

Ania Chrzanowska

Ania Chrzanowska

opiekuje się młodszą grupą szkolną (od 1 do 3 klasy), prowadzi zajęcia wczesnoszkolne

Jestem psycholożką, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, dwuletniego studium psychoterapii i rocznego studium rozwiązywania konfliktów w Instytucie Psychologii Procesu.

Dowiedz się więcej

Pracowałam w Ośrodku Wczesnej Interwencji jako terapeutka z dziećmi, które miały trudności rozwojowe. Równolegle, jako wolontariuszka, asystowałam w zajęciach hipoterapii w fundacji ‘Hej Koniku’. Przez sześć lat pracowałam w przedszkolu. W pracy z dziećmi, fascynuje mnie ich ciekawość świata i wytrwałość w dążeniu do celu, dlatego z przyjemnością przyglądam się ich działaniom, wspieram je i staram się nie przeszkadzać. W Wolnej Szkole opiekuję się grupą najmłodszych dzieci szkolnych. Lubię prowadzić zajęcia z dramy. Małe dzieci mają łatwość wcielania się w różne role – w ten sposób kontaktują się ze swoimi emocjami i potrzebami, uczą się ról społecznych, poznają otaczający je świat i siebie. Drama umożliwia poszukiwanie własnych rozwiązań i dokonywanie wyborów. Jest okazją do odreagowania, w bezpieczny sposób, trudnych emocji i umożliwia zaspokajanie ważnych potrzeb. Dzielę się z dziećmi moją miłością do literatury, wspólnie tworzymy ilustracje do przeczytanych książek, lub sami coś piszemy. Biorę udział z dziećmi w aktywnościach ruchowych na świeżym powietrzu; gramy w podchody, berka, klasy i inne, zapomniane już często, gry podwórkowe. Obserwujemy przyrodę. Jeżdżę z dziećmi konno, razem gotujemy, pomagam w uprawie warzyw w naszym ogrodzie. Jestem też odpowiedzialna za “Krąg Finansowy” – grupę dorosłych i dzieci zarządzającą budżetem partycypacyjnym w szkole.

Tomek Wrzosek

Tomek Wrzosek

opiekuje się młodszą grupą szkolną (od 1 do 3 klasy), prowadzi zajęcia matematyczno-informatyczne

Z wykształcenia jestem architektem i urbanistą. Moje marzenia i plany związałem jednak z pracą z dziećmi. Od sześciu lat aktywnie towarzyszę im w codziennym życiu. Moją pasją są wędrówki, wyprawy górskie, wspinanie oraz fotografia.

Dowiedz się więcej

Na co dzień zapraszam dzieci do doświadczania tego, co wokół nich. Do otwartości na świat i naturę – w Wolnej Szkole, i poza nią, można mnie spotkać chodzącego na bosaka. W pracy z dziećmi cenię szczerość i wspólne dochodzenie do potrzeb. Bardzo ważny jest dla mnie proces tworzenia relacji, budowania się grupy oraz wzajemne uczenie się siebie. Świat emocji dziecka jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy, na którą zwracam uwagę w pracy. W Wolnej Szkole  organizuję wyjazdy szkolne (np. nad Biebrzę, w góry) oraz prowadzę zajęcia z informatyki. Pomagałem dzieciom w budowie placu zabaw i w organizacji szkolnych sklepików. Widziałem, jak w trakcie tych działań dzieci uczą się nie tylko konstruowania, ale też matematyki, współpracy i planowania. Na co dzień jestem tatą Tomka i Toli, którzy często towarzyszą mi wraz z żoną w szkolnych wyprawach.

Magda Wojtaś

Magda Wojtaś

tutorka, prowadzi zajęcia humanistyczne

Jestem humanistką, trenerką oraz miłośniczką wanilii i cynamonu. Przez większość swojego życia związana byłam z mediami: przygotowywałam, redagowałam i wydawałam materiały pisane i filmowe.

Dowiedz się więcej

Szkoliłam nauczycieli i uczniów, potem trafiłam do Wolnej Szkoły. Przekazuję tu swoje umiejętności, ale też bardzo dużo sama się uczę. Próbuję wiązać pracę z osobistym doświadczeniem mamy trojga dzieci, uczących się poza szkołą już od lat. Nieustannie ciekawi mnie, jak działa na człowieka środowisko, inni ludzie i to, co ze sobą niosą: doświadczenia i obserwowanie świata. W szkole prowadzę zajęcia tutorskie czyli uczę o tym, jak się uczyć. Pokazuję mnemotechniki, sposoby szukania informacji, razem z uczniami robimy comiesięczne “konferencje naukowe”, podczas których każdy może pokazać coś czego się dowiedział, lub nauczył. Pomagam uczniom przygotować się do egzaminów pokazując jak one wyglądają i czego mogą się na nich spodziewać. Koordynuję działania typowo szkolne dla grupy najmłodszych dzieci oraz prowadzę zajęcia z języka polskiego dla starszych klas. Lubię działania interdyscyplinarne, łączenie nauk humanistycznych ze ścisłymi i z nowymi technologiami. Zawsze mam gotowe propozycje dla dzieci, wykorzystujące jakąś ciekawą pomoc dydaktyczną, lub tajemniczy przedmiot przywieziony ze strychu. Jestem koneserem fatalnych polskich filmów oraz amatorskiego street artu. A w torebce mam zawsze kilka zaskakujących (mnie) gadżetów do szybkiej akcji „zróbmy coś”.

Alek Woźniak

Alek Woźniak

opiekuje się najstarszą grupą szkolną (od 4 klasy)

Z wykształcenia jestem tłumaczem. W Wolnej Szkole prowadzę warsztaty w stolarni (budujemy z drewna i metalu, naprawiamy i modyfikujemy nasze meble i sprzęt elektroniczny, Wymyślamy i tworzymy maszyny).

Dowiedz się więcej

Prowadzę wyprawy odkrywcze, gdzie jeździmy nie tylko po Warszawie, ale też po okolicach szukając różnych nieznanych miejsc. Wspólnie uczymy się gry na ukulele. Robimy też instrumenty np. gitary z drewnianych pudeł, śpiewamy i wymyślamy piosenki. Nie stronię od sportów, podchodów i wszelkiej aktywności fizycznej. Gram z dziećmi we frisbie, piłkę nożną. Prowadzę rekrutację, opowiadając rodzicom o szkole podczas spotkań informacyjnych. Przez cały okres edukacji obowiązkowej uważałem się za kiepskiego ucznia i bardzo nie lubiłem szkoły. Gdy tylko poczułem wolność, zacząłem z pasją poszukiwać i odkrywać wiedzę. Przez rok studiowałem archeologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, potem językoznawstwo a równolegle wiedzę o kulturze na Uniwersytecie Warszawskim, by w końcu napisać pracę magisterską w University of London o rynku gazu ziemnego we współczesnych Chinach. Edukację traktuję jako pasjonującą przygodę, która tylko wtedy może się w pełni udać, gdy oparta jest na wolnych wyborach i ich konsekwencjach. Wierzę, że rozwój musi być powiązany z indywidualnymi potrzebami dziecka. Staram się w pracy integrować takie sfery, jak: fizyczna, intelektualna, społeczna, artystyczna, również duchowa.  Prywatnie jestem ojcem dwójki dzieci.

Gosia Kucharczyk

Gosia Kucharczyk

opiekuje się najstarszą grupą szkolną (od 4 klasy)

Jestem certyfikowaną trenerką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Jestem również pedagożką, trenerką umiejętności społecznych. Specjalizuję się w szkoleniach z tematów dotyczących uzależnień, przemocy, edukacji seksualnej, radzenia sobie ze stresem, relaksacji, integracji itp.

Dowiedz się więcej

Przez wiele lat pracowałam (nadal współpracuję) w organizacjach pomocowych i pozarządowych dla dzieci i młodzieży ze środowisk marginalizowanych. Prowadzę grupy wsparcia oraz warsztaty z zakresu uważności (mindfulness) m.in.: dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową. Jestem współautorką Poradnika dla gimnazjalistów dotyczącego przemocy domowej. W Wolnej Szkole opiekuje się grupą najstarszą, z klas 4+. Praca tutaj jest moim spełnieniem marzeń o bezpiecznym, rozwojowym i sprawiedliwym miejscu do nauki i do doświadczania. Miejscem, w którym każdy może być sobą.

Anna Janiec

Anna Janiec

mentor w najstarszej grupie szkolnej (od 4 klasy)

Nazywam się Anna Janiec – ale przyjaciele, współpracownicy i znajome dzieciaki mówią mi „Anari”. Od zawsze pociągały mnie kontakty z ludźmi, zgłębianie naszej natury, filozoficzne rozmowy i szeroko rozumiane bycie razem. Studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim to tylko jeden z przystanków na tej drodze.

”Dowiedz

Zarząd i Administracja

Dominik Granada

Dominik Granada

Prezes zarządu

Jestem absolwentem 2 SLO w Warszawie, ukończyłem Wydział Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2013 r. zarządzam projektem Wolnej Szkoły. Chciałbym stworzyć taką przestrzeń dla dzieci, w której będą mogły rozwijać się w duchu edukacji demokratycznej.

Dowiedz się więcej

Staram się robić wszystko, co niezbędne, aby Wolna Szkoła istniała i rozwijała się razem ze swoją społecznością. Jestem przekonany, że kluczową rolę w procesie uczenia się odgrywają szczere i empatyczne relacje między członkami społeczności. One pozwalają nam budować miejsce, w którym dzieci znajdują swoją własną drogę. W szkole lubię z dziećmi projektować gry i programować. Umiem pokazać jak wykorzystywać sprzęt komputerowy do szukania wiedzy, pokazuję jak działają narzędzia takie jak np.:Khan Academy, Superkids, Scratch. Prowadzę spotkania społeczności szkolnej i kręgów naprawczych. Uczę innych tej umiejętności.  Jestem ojcem trójki dzieci, z których dwoje współtworzy naszą szkołę od początku jej istnienia, a trzecie z pewnością dołączy, jak tylko zacznie mówić .

Kacper Woźniak

Kacper Woźniak

Wiceprezes zarządu

Jestem absolwentem 2 SLO, magistrem psychologii. Skończyłem studia trenerskie a także szkolenie u Lilian Katz z prowadzenia zajęć metodą projektów badawczych. Praca z dziećmi od zawsze jest moją pasją, już jako licealista uczyłem przedszkolaki języka angielskiego.

Dowiedz się więcej

Joanna Zgarzańska

Joanna Zgarzańska

Kierowniczka Administracji

Jestem absolwentką Liceum Ekonomicznego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez wiele lat związana byłam z praca w administracji na uczelni wyższej. W Wolnej Szkole zajmuje się sprawami organizacyjno – administracyjnymi. Prywatnie mama dwóch córek, pasjonatka koncertów rockowych, przyrody, a także wycieczek pieszych i rowerowych.

Zajęcia i Warsztaty

Emilia Kielan

Emilia Kielan

prowadzi zajęcia z przyrody, geografii

Jestem studentką ostatniego roku biologii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, w Warszawie. Zbliżam się do zakończenia studiów i uzyskania tytułu magistra.

Dowiedz się więcej

W trakcie studiów dużo czasu poświęciłam działalności w Kole Naukowym Leśników biorąc udział w badaniach terenowych nad wieloma gatunkami ssaków i ptaków. Angażuję się w działalność edukacyjną – prowadzę wykłady, warsztaty i wycieczki przyrodnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Moje zainteresowania naukowe dotykają szeroko pojętej ekologii i zoologii kręgowców, w szczególności drobnych ssaków: ryjówek, myszy, norników i łasic. W Wolnej Szkole staram się przekazywać dzieciom przede wszystkim wiedzę, pasję i ciekawość świata. Ważne, by chcieć i umieć zadawać pytania, szukać, tropić, obserwować, wypatrywać – to wciąga, ekscytuje, uczy wytrwałości i pokory. Moje zajęcia z przyrody często odbywają się w terenie. Wychodzimy do lasu na obserwacje i poszukiwania, jeździmy obrączkować ptaki, obserwujemy zachowania zwierząt w naszej okolicy. Wspólnie z dziećmi wypracowałam formułę przedstawienia przyrodniczego – to takie przedstawienie teatralne, które zawiera w sobie postaci i wiedzę ze świata zwierząt. Wolny czas najchętniej spędzam w terenie, w górach i w podróży.

Małgorzata Chrzanowska

Małgorzata Chrzanowska

współpracuje ze szkołą, opiekuje się najmłodszymi dziećmi szkolnymi i przedszkolnymi, prowadzi zajęcia plastyczne i teatralne

Jestem absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

Dowiedz się więcej

Współpracuję także z teatrami: Sceną Elffów, Teatrem Kwadrat i Sceną Marionetek Warszawskiej Opery Kameralnej, a także ze studiami dubbingowymi. Wielokrotnie brałam udział w międzynarodowych projektach i warsztatach teatru fizycznego. Uczestniczyłam w wymianie studenckiej Erasmus w Hiszpanii, gdzie wzbogaciłam swój warsztat o kolejne techniki aktorskie. Oprócz teatru dużą radość sprawia mi malowanie, rysowanie, szycie, szydełkowanie, ozdabianie ubrań, projektowanie i wykonywanie lalek oraz masek teatralnych. Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia. Uprawiałam akrobatykę, woltyżerkę, szermierkę, jazdę konną, taniec, acroyogę, a od kilku lat dużo czasu poświęcam na wspinaczkę górską i sportową oraz jogę. Wszystkie te pasje i aktywności wykorzystuję w Wolnej Szkole w pracy z dziećmi.

Marcin Gostkowski

Marcin Gostkowski

prowadzi zajęcia historyczne i archeologiczne

Jestem absolwentem Wydziału Archeologii na Uniwersytecie Warszawskim, Historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Cywilizacji Śródziemnomorskiej na wydziale „Artes Liberales” również na Uniwersytecie Warszawskim.

Dowiedz się więcej

Studiowałem także w Granadzie, a czasie ostatnich dziesięciu lat brałem udział w badaniach archeologicznych w Polsce, Egipcie, Jordanii, Izraelu, Gruzji, Armenii, Hiszpanii, Francji, Libanie, na Cyprze i Ukrainie. Aktualnie przygotowuję rozprawę doktorską na temat historii krucjat. Od pięciu lat uczę historii w szkole podstawowej. Popularyzuję naukę, jestem współzałożycielem grupy rekonstrukcji historycznej Arkona oraz projektu Pozytywnie Historyczni. Współpracuję z muzeami archeologicznymi z Norwegii, Szwecji, Danii i Niemiec oraz ośrodkami kulturalnymi i muzealnymi z całej Polski. W Wolnej Szkole prowadzę zajęcia podczas których dzieci poznają historię i kulturę w sposób bardzo żywy. Staram się na każde zajęcia przynieść jakiś ciekawy przedmiot powiązany z tematem zajęć, razem z dziećmi zbudować makietę, lub dać dzieciom możliwość wypróbowania narzędzi  archeologicznych. Prywatnie pasjonuję się podróżami, teatrem, tańcem i grą na perkusji.

Łukasz Mizeracki

Łukasz Mizeracki

prowadzi zajęcia z geografii

Ukończyłem psychologię i geologię na Uniwersytecie Warszawskim w ramach Kolegium MISMaP. Od zawsze byłem interdyscyplinarny i tak jest do dziś. Interesuje mnie wiele rzeczy, a z zawodu jestem odkrywcą, szeroko rozumianym edukatorem i wędrowcem.

Dowiedz się więcej

Moja przygoda w pracy z dziećmi zaczęła się od obozów survivalowo-motywacyjnych w Fundacji Marka Kamińskiego. Spodobało mi się to, że mogę dzielić się z młodymi ludźmi swoimi pasjami i wiedzą, ale też otrzymać wiele od nich. Od tego czasu pracuję regularnie jako wychowawca na obozach ekologicznych, artystycznych, prowadzę warsztaty profilaktyczne. W Wolnej Szkole uczę geografii. Podczas zajęć staram się pokazać dzieciom złożoność i różnorodność świata, wyjaśnić go nieco i zachęcić je do własnych poszukiwań. Bardzo dużą przyjemność sprawia mi przekazywanie wiedzy i umiejętności, niezależnie od tego czy uczę dzieci matematyki czy seniorów podstawowej obsługi komputera. Moi bliscy mówią, że mógłbym i chciałbym robić warsztaty ze wszystkiego, nawet obierania ziemniaków. Kocham naturę. Często w niej znikam. Zdarza mi się zaprosić na łono przyrody innych podczas warsztatów z uważności w przyrodzie. Lubię podróżować, zwłaszcza pieszo i po nieznanych szlakach. Swoją potrzebę przemieszczania się zaspokajam pracując przez kilka miesięcy w roku jako pilot wycieczek i przewodnik.

Jarek Żyliński

Jarek Żyliński

psycholog szkolny

Jestem psychologiem wychowawczym. W swojej pracy specjalizuję się w rozumieniu potrzeb dzieci w oparciu o obserwację i znajomość rozwoju dzieci. Od lat zajmuję się też prowadzeniem grup oraz interwencjami w sytuacji kryzysu. W Wolnej Szkole zajmuję się obserwacją dzieci oraz interakcji dorośli-dzieci.

Barbara Izydorczyk

Barbara Izydorczyk

zajęcia z nauk ścisłych

Ukończyłam Politechnikę Warszawską oraz Podyplomowe Studium Pedagogiczne. Wiele lat pracowałam w szkole państwowej a obecnie od 2015 spełniam się w Wolnej Szkole. Moją pasją jest edukacja.

Dowiedz się więcej

Lubię dzielić się wiedzą, szukać nowinek naukowych i przekazywać je młodym ludziom w sposób ciekawy i zrozumiały. Uczę dzieci zadawania pytań: ‘dlaczego tak się dzieje?’. To rozbudza ciekawość i wciąga w interesujący świat. Lubię rozmowy z dziećmi, lubię poznawać ich świat. Bardzo dużo się od nich uczę. Ciągle… Na każde zajęcia przychodzę z przygotowanymi kilkoma tematami, żeby być gotową na potrzeby dzieci. Czasem okazuje się, że w trakcie zajęć potrafimy przejść od zjawisk magnetycznych, grawitacji, przez różne rodzaje silników do teorii “Wielkiego Wybuchu”.

Marta Woźniak

Marta Woźniak

prowadzi zajęcia rękodzielnicze ze wszystkimi dziećmi

Jestem absolwentką kulturoznawstwa i animacji kultury w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Współtworzę projekt ‘Muchy Samochwały’, w ramach którego prowadzę warsztaty artystyczne, spotkania wokół książek dla dzieci, kreatywne urodziny i ‘Bajkowiska’.

Dowiedz się więcej

Współpracowałam z Instytutem Teatralnym, Wydawnictwem Dwie Siostry, Sztukarnią, Atelier Foksal, Teatrem Węgajty i Stowarzyszeniem Teatralnym Remus. Jestem instruktorką rękodzieła artystycznego, tworzę ceramikę dekoracyjną i użytkową. Prowadzę pracownię ceramiczną w ramach Aktywnego Domu Alternatywnego, współtworzę Autonomiczną Przestrzeń Edukacyjną. W Wolnej Szkole działam z dziećmi warsztatowo: projektujemy, konstruujemy, lepimy z gliny i śpiewamy piosenki. Gram na akordeonie, śpiewam, ćwiczę jogę i tajski boks. Po mieście poruszam się na rowerze, a po świecie kamperem.

lat istnienia

Zajęcia dodatkowe

uczniów

opiekunów i mentorów

Masz pytania?

Fundacja Wolna Szkoła

Kontakt
Telefon: 22 643 24 81, 509 725 604
poniedziałek-piątek od 8.00 do 16.00
email: kontakt@wolnaszkola.org.pl

Adres
ul. Pelikanów 23/25
02-843 Warszawa

error: Content is protected !!