Ula Malko

Z wykształcenia jestem psycholożką i trenerką. Skończyłam pięcioletnie magisterskie studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a także roczne Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych przy Laboratorium Psychoedukacji.

Jestem współzałożycielką Ośrodka Wsparcia i Rozwoju „Bliskie Miejsce” gdzie wspieram rodziców w budowaniu relacji z ich dziećmi, staram wzmacniać ich wiarę we własną intuicję i poczucie kompetencji.

Od 10 lat pracuję jako trenerka prowadząc szkolenia oraz warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Współpracuję także z przedszkolami, szkołami i punktami dziennego opiekuna. Zachwyca mnie dziecięca ciekawość, która nieustannie pcha je do działania, eksperymentowania, kwestionowania, stawiania nowych pytań. Czuję, że dzieci wciąż uczą mnie otwartości i ciekawości świata. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopaków, którzy chodzą już do Wolnej Szkoły.