Tomek Wrzosek photo

Tomek Wrzosek - opiekuje się młodszą grupą szkolną (od 1 do 3 klasy), prowadzi zajęcia matematyczno-informatyczne

Z wykształcenia jestem architektem i urbanistą. Moje marzenia i plany związałem jednak z pracą z dziećmi. Od 6 lat aktywnie towarzyszę im w codziennym życiu. Moją pasją są wędrówki, wyprawy górskie, wspinanie oraz fotografia. Na co dzień zapraszam dzieci do doświadczania tego co wokół nich. Do otwartości na świat i naturę.

W szkole i poza nią można mnie spotkać chodzącego na boso. W pracy z dziećmi cenię szczerość i wspólne dochodzenie do potrzeb. Bardzo ważny jest dla mnie proces tworzenia relacji, tworzenia grupy oraz wzajemne uczenie się siebie. Świat emocji dziecka jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy, na którą zwracam uwagę w pracy. W Wolnej Szkole jestem opiekunem grupy najmłodszej (klasy 1-3), organizuję wyjazdy szkolne oraz prowadzę zajęcia z informatyki. Na co dzień jestem tatą Tomka i Toli, którzy często towarzyszą mi wraz z żoną w szkolnych wyprawach.