Opłaty za Szkołe są zróżnicowane w zależności od możliwości finansowych rodziców. Związane jest to z naszą wizją tworzenia Szkoły, gdzie opłata nie jest główną barierą dostępu.

Opłaty są ustalane indywidualnie z każdym zainteresowanym. Nasze możliwości zależą także od bieżącej sytuacji finansowej projektu i przepisów, które na nią wpływają - a także deklaracji rodziców. W roku szkolnym 2018/2019 minimalna stawka to 1200 pln / przez 12 miesięcy (bez wyżywienia). Jedno miesięczna opłata wpisowa od osób dołączających do projektu, buduje budżet szkolny, którym zarządzają dzieci wraz z opiekunami. Czasem mamy możliwość akceptowania niższych propozycji, niemniej muszą one bilansować się z deklaracji wyższymi. W tym roku struktura opłat jest w trakcie analizy i mogą następować różne zmiany.

Powyższa minimalna stawka wynika z naszych aktualnych potrzeb finansowania kosztów Szkoły. Pracujemy nad tym, żeby można było ją jeszcze obniżyć. Jeśli jest to jedyna bariera przy rozważaniu naszego projektu zapraszamy do kontaktu. Będziemy razem szukać rozwiązania.

Maksymalna stawka wynika z możliwości Rodziców, możliwości wspierania rozwoju projektu i chęci wspierania osób o mniejszych dochodachmania. W związku z planowanym rozwojem, marzeniami o projektach i wyposażeniu Szkoły szukamy rodziców chętnych również do wyższych opłat niż najwyższa opłata lub jednorazowych wpłat pozwalających na wsparcie poszczególnych projektów.

Dla zainteresowanych możliwe są dodatkowo płatne dwu daniowe obiady 14 zł za dzień. (opcjonalnie wegetariańskie i/lub bezglutenowe)