Opłaty są ustalane indywidualnie z każdym zainteresowanym z uwzględnieniem realiów ekonomicznych projektu.

W roku szkolnym 2018/2019 minimalna stawka to 1300 pln / przez 12 miesięcy (bez wyżywienia). Dla najmłodszych (do 6 lat) zwiera ona opiekę do godziny 15.00, dla grup starszych (od 7 lat) do godziny 16.00.

Czas "świetlicowy" czyli między 15.00 a 17.00 dla najmłodszych oraz między 16.00 a 17.30 dla grup starszych jest płatnych dodatkowo, stawka minimalna to 1500 zł.

Obowiązuje również jedno miesięczna opłata wpisowa za każde dziecko dołączające do projektu, od najbliższego roku szkolnego przeznaczana będzie na rozwój infeastruktury i wyposażenia.

Powyższe minimalna stawka wynika z naszych aktualnych potrzeb finansowania kosztów projektu. Jeśli jest to jedyna bariera przy rozważaniu udziału w naszym projekcie zapraszamy do kontaktu. W zależności od deklaracji wyżyszych wpłat czasem mamy możliwość pzyjmowania niższych deklaracji po analizie danych finansowych. W takim przypadkach istnieje możliwość uwzględnienia barteru o ile zmniejsza on wymiernie koszty projektu.

W związku z planowanym rozwojem, marzeniami o projektach i wyposażeniu szukamy rodziców chętnych również do wyższych opłat niż stawka minimalna lub jednorazowych wpłat pozwalających na wsparcie poszczególnych projektów.

Catering w roku 2017/2018 płatny dodatkowo, dwu daniowe obiady 14 zł za dzień. (opcjonalnie wegetariańskie i/lub bezglutenowe). Wysokość stawek za 2018/2019 będzie jeszcze potwierdzana.