Marta Woźniak

Marta Woźniak - zajęcia rękodzielnicze

W Wolnej Szkole działam z dziećmi warsztatowo: projektujemy, konstruujemy, lepimy z gliny i śpiewamy piosenki. Jestem absolwentką kulturoznawstwa i animacji kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW. Współtworzę projekt Muchy Samochwały, w ramach którego od 2009 roku prowadzę warsztaty artystyczne, spotkania wokół książek dla dzieci, kreatywne urodziny i Bajkowiska. Współpracowałam między innymi z Instytutem Teatralnym, Wydawnictwem Dwie Siostry, Sztukarnią, Atelier Foksal, Teatrem Węgajty i Stowarzyszeniem Teatralnym Remus.

Jestem instruktorką rękodzieła artystycznego, tworzę ceramikę dekoracyjną i użytkową. Prowadzę pracownię ceramiczną w ramach Aktywnego Domu Alternatywnego A.D.A, współtworzę Autonomiczną Przestrzeń Edukacyjną. Gram na akordeonie, śpiewam, ćwiczę jogę i tajski boks. Po mieście poruszam się na rowerze, a po świecie kamperem.