Małgorzata Chrzanowska

Małgorzata Chrzanowska - opieka nad najmłodszymi, zajęcia plastyczne i teatralne

Jestem absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, współpracującą z teatrami Sceną Elffów, Teatrem Kwadrat i Sceną Marionetek Warszawskiej Opery Kameralnej, a także ze studiami dubbingowymi Start International Polska, BTI Studio, Studio Sonica. Wielokrotnie brałam udział w międzynarodowych projektach i warsztatach teatru fizycznego.

Uczestniczyłam w wymianie studenckiej Erasmus w Hiszpanii, gdzie wzbogaciłam swój warsztat o kolejne techniki aktorskie. Oprócz teatru dużą radość sprawia mi wykonywanie prac manualnych takich jak: malowanie, rysowanie, szycie, szydełkowanie, ozdabianie ubrań, projektowanie i wykonywanie lalek oraz masek teatralnych.

Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia. Uprawiałam akrobatykę, woltyżerkę, szermierkę, jazdę konną, taniec, acroyogę, a od kilku lat dużo czasu poświęcam na wspinaczkę górską i sportową oraz yogę. Wszystkie te pasje i aktywności wykorzystuję w Wolnej Szkole w pracy z dziećmi tak jak robię to jako animatorka kultury, prowadząc warsztaty artystyczne.