Dominik Granada

Jestem Hiszpanem i Polakiem jednocześnie, antropologiem kultury (SWEiAK UW i CESLA UW), krótko byłem studentem Wydziału Matematyki UW. Ukończyłem kursy trenerskie Fundacji Edukacja dla Demokracji. Jestem absolwentem 2 SLO w Warszawie, byłem drugim rocznikiem w historii naszego liceum - znam dobrze uczucie tworzenia nowej szkoły. Zajmowałem się marketingiem i sprzedażą, od 2006 r. prowadzę Fundację Rozwoju Kapitału Społecznego (współpracujemy z Małymi Wiejskimi Szkołami prowadzonymi przez lokalne społeczności).

Współtworzę Wolną Szkołę i będę robił wszystko co niezbędne aby istniała i rozwijała się wraz ze swoją społecznością.  Jestem przekonany, że w procesie uczenia się w szkole, kluczową rolę odgrywają relacje między członkami społeczności, szczere i empatyczne pozwolą nam zbudować miejsce, w którym dzieci w znacznym stopniu wykorzystają swój potencjał. Na pewno będę chciał odkryć potencjał ukryty w nowych technologiach, sprawdzić doświadczalnie stan wiedzy nauk ścisłych i wszystko policzyć (najlepiej w kilku językach!).