Blog wolnej szkoły

• Start
    Start Miejsce gdzie znajdziesz wszystkie wpisy bloga z tej strony.
  • Kategorie
    Kategorie Wywietla listę kategorii tego bloga.
  • Blogerzy
    Blogerzy Wyszukaj swojego ulubionego blogera z tej strony.
    Login Login form

Obdarowani

Dodany przez @ w dzień jak codzień w szkole
  • Rozmiar tekstu: większy mniejszy
  • Wyświetleń: 349
  • Prenumeruj ten wpis
  • Wydrukuj

To pierwszy wpis na tym blogu, który jest dostępny tylko Wam rodzicom i kadrze Wolnej Szkoły Demokratycznej. Pierwszy miesiąc z życia naszej Szkoły minął szybko, dużo się działo, tak dużo, że nie nadążaliśmy z zapamiętywaniem tych wszystkich fajnych, wesołych, uczących nas wiele, czasami trudnych, czasami bardzo zabawnych wydarzeń - dlatego postanowiłam stworzyć ten blog.

Po pierwszym miesiącu czuję, że środowisko, w którym dzięki Wam i nam mogą uczyć się dzieci Wolnej Szkoły jest obdarowujące. Dzieci dużo dostają od siebe nawzajem, od Was, od nas, my od nich i mam nadzieję, że także dla Was cennym jest doświadczanie tego, że Wasze dzieci wreszcie chętnie chodzą do szkoły.

P.S. Dziś z maluchami byłam na "wyprawie" do pobliskiego straganu z warzywami, po to by zamówić dynie na Haloween. Stamtąd też wróciliśmy obdarowani. :)

b2ap3_thumbnail_obdarowani-1.jpg