Blog wolnej szkoły

 • Start
  Start Miejsce gdzie znajdziesz wszystkie wpisy bloga z tej strony.
 • Kategorie
  Kategorie Wywietla listę kategorii tego bloga.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj swojego ulubionego blogera z tej strony.
 • Login
  Login Login form

Jak filmy uczą męskości i kobiecości.

Dodany przez @ w podpatrzone na mieście
 • Rozmiar tekstu: większy mniejszy
 • Wyświetleń: 926
 • Prenumeruj ten wpis
 • Wydrukuj

"Kiedy 3-letni syn Colina Stokesa zobaczył fragment "Gwiezdnych Wojen", momentalnie popadł w obsesję. Ale jakie przesłanie wyniósł z klasyka SF? Stokes apeluje o więcej filmów z pozytywnym przesłaniem dla chłopców, gdzie współpraca jest bohaterstwem, a szacunek dla kobiet jest równie męski, co pokonywanie czarnych charakterów. (Nagrane na TEDxBaconStreet)"

link

b2ap3_thumbnail_jak-filmy-ucza-meskosci-i-kobiecosci.jpg

 

0